Dostupný elektromobil ihned

Dostupný elektromobil ihned

Trochu nezvyklý nadpis přesně vystihuje situaci s elektromobily. 3 základní námitky proti elektromobilům jsou:

  •  nedůvěra v elektrický pohon a hlavně baterie. Že dlouho nevydrží, bude je potřeba měnit, výměna majitele zruinuje
  • velmi rychlý vývoj a zastarávání technologií, které jsme viděli při nástupu mobilních telefonů či plochých televizorů. Tlačítkový hloupý telefon nebo plasmová televize jsou dnes beznadějně out.
  • nová technologie rovná se vysoká pořizovací cena. A obava, že takto pořízený vůz svými celkovými náklady na provoz nikdy nepřekoná ten spalovací.

Reagovat pozitivně na negativa se rozhodl TRENDPARK. Překážky elektromobility nejlépe rozptýlí vlastní zkušenost. TRENDPARK nabízí všem nevěřícím Tomášům, i těm, dnes už jen váhajícím, dlouhodobý pronájem elektromobilu. A to podle jejich výběru na 24, 36, 48 nebo – pro ty nejodvážnější – hned 60 měsíců.

Ovšem ne jen tak ledajaký pronájem, rovnou s garancí nejnižší ceny na trhu. A nejen ceny, ale i kvality a přímého srovnání. Koncernové vozy Volkswagen zná většina našich motoristů. S jejich spalovacími verzemi, ať na benzín, naftu nebo plyn, mají letité zkušenosti. Volba proto logicky padla na Volkswageny eUp! a eGolf. Vyrábějí se ve všech verzích pohonu, posouzení bude hračkou i pro naprosté laiky na poli elektrickém.

TRENDPARK spolupracuje s Carpoint Karlovy Vary, mohutným dealerem koncernu Volkswagen. Má totiž s elektromobilitou zkušenosti. Před kterým autosalonem v ČR dnes naleznete hned 5 nabíjecích stojanů pro elektromobily s 10 nabíjecími místy? Cé je správně.

Aby zájemci z Moravy a Slezska nemuseli za vozy cestovat napříč republikou do pražského sídla TRENDPARK, každé z aut připravil k prohlédnutí a vyzkoušení kromě Prahy i ve Zlíně. Protože elektromobily jsou pro většinu lidí nové a zajíce v pytli nikdo nechce. Vyzkoušení trvá celý týden. Zájemci si eGolf či eUP  prověří jak v denním pracovním provozu, tak na víkendových výletech. Projedou si své nejčastější trasy, prohlédnou rychlonabíjecí stojany na nich a zkusí nabíjení z obyčejné zásuvky u nich doma nebo na firmě. Stejně, jako když nabíjejí svůj mobilní telefon. Cena vyzkoušení je rovněž nejnižší na trhu a stává se vstupenkou k dlouhodobému pronájmu.

Někomu ovšem vůz velikosti Golfu, a zejména městský eUP!, mohou připadat malé. Možná tak pro manželku. Nebo jako druhé auto do rodiny. Ani velcí kluci však nepřijdou zkrátka. TRENDPARK jim nabídne k vyzkoušení prémiový luxusní sedan Tesla Model S nebo luxusní SUV Tesla Model X. A když se jim bude líbit, zařídí jejich koupi či pronájem. Nových nebo zánovních. Včetně nabíjecího stojanu do firmy a poradenství s firemní elektroflotilou.

 Ing. Radovan Burkovič