AKCE – Týden s elektromobilem!

AKCE – Týden s elektromobilem!

Předsudky vůči elektromobilům nejlépe rozptýlí vlastní zkušenost. TRENDPARK nedávno nabídl váhajícím ne koupi, ale dlouhodobý pronájem elektromobilu. A to podle jejich výběru na 24, 36, 48 nebo – pro ty nejodvážnější – hned 60 měsíců. Koncernové vozy Volkswagen eUp! a eGolf jsou k dispozici ihned.

Nekupujte zajíce v pytli, vyzkoušejte si elektromobil nezávazně po celý týden!

Cena vyzkoušení je AKČNÍ a nejnižší na trhu. Je praktickou vstupenkou k dlouhodobému pronájmu. Posuďte sami:

  • VW eUP! na 1 týden a 1.000 km za neskutečných 3.999,- Kč (včetně DPH), nadlimitní kilometry 7,- Kč.
  • VW eGolf  na 1 týden a 1.000 km za fantastických 4.990,- Kč (včetně DPH), nadlimitní kilometry 7,- Kč.

Pro zájemce z Čech jsou vozy k dispozici v Praze, pro zájemce z Moravy a Slezska ve Zlíně. Vždy od pátku do pátku, aby budoucí elektromobilisté prověřili vůz jak v denním pracovním provozu, tak na víkendových výletech. Projeli si své nejčastější trasy, prohlédli rychlonabíjecí stojany na nich, zkusili nabíjení z obyčejné zásuvky u sebe doma nebo na firmě. Stejně, jako když nabíjejí svůj mobilní telefon.

Pro náročné zájemce je k vyzkoušení i prémiový luxusní sedan Tesla Model S nebo luxusní SUV Tesla Model X. Ty můžete mít na den, týden, měsíc či déle, dle libosti. Jak formou krátkodobého pronájmu, s limitem 15 km denně, tak s tarifem pro testery a cestovatele. Ten už předpokládá denní nájezd min. 400 km a platí se jen ujeté kilometry. To je například trasa Praha-Brno a zpět. Ovšem vydat se můžete i na lyžovačku či otestovat vůz na neomezených německých dálnicích. Omezovač vás zabrzdí až na 250 km/hod.. Anebo si udělat poznávací výlet zdarma kamkoliv, kde jsou po cestě Superchargery. Speciální nabíjecí stojany firmy Tesla, pro vozy Tesla s elektřinou zdarma. Evropa se jimi dnes jen hemží a vozy je mají neustále online aktualizovány ve svých navigacích. Samy vám dle cíle cesty naplánují nabíjení u nich. Najdete je u nás, stejně jako v Polsku nebo na Slovensku. Ve výstavbě jsou v nových členských zemích EU, na Ukrajině a v pobaltských státech. Tam zatím musíte využívat běžné, obvykle placené, rychlonabíječky CHAdeMO.

Vyzkoušíte si VW eUP, VW eGolf, nebo rovnou jeden z ikonických vozů Tesla?

Ing. Radovan Burkovič